MŁODE CIEŚLIKI 2019 już za nami ! GALERIE !

W dniu wczorajszym 8 czerwca na hali spoertowej MORiS-u w Chorzowie, odbyła się pierwsza premierowa Gala "MŁODE CIEŚLIKI 2019".
Podczas uroczystej Gali, po wprowadzeniu sztandaru Ruchu Chorzów i odspiewania wspólnie hymnu Chorzowskiego klubu, młodzi zawodnicy z grup naborowych U5-U10 Uczniowskiego Klubu Sportowego "RUCH" Chorzów i Akademi Piłkarskiej "RUCH" Chorzów, przystąpili do pasaowania na piłkarza, ceremonię pasowania prowadził szef Akademii Mateusz Michalik.

Następnym punktem imprezy było uhonorowanie wszystkich dobrych ludzi, którzy czynnie wspomagali nasze funkcjonowanie i rozwój naszej "Niebieskiej" młodzieży.
Przepięknymi albumami z fotografiami Gerarda Cieślika uhonorowane zostały, wszystkie organizacje wspólpracujące z naszymi klubami, piłkarski klubu partnerskie, szkoły, społeczni pracownicy klubu (kierwonicy drużyn) oraz osoby które czynnie pomagają obu klubom.

Kolejnym uroczystem punktem było wręczenie Prezesowi naszego klubu a zarazem Dyrektorowi ZSS nr 21 im. Gerarda Cieślika, Panu Krzysztofowi Śliwie pamiątkowej koszulki oraz albumu z okazji 15 lecia naszego klubu, natomiast Pan Zdzisław Szabat otrzymał pamiątkowy zegarek z grawerem oraz koszulkę za całokształt pracy na rzecz sekcji podnoszenia ciężarów w UKS-ie RUCH Chorzów.

Uroczystego wręczenia nagród dokonali: Jan Cieślik, Seweryn Siemianowski (Dyrektor Sportowy UKS-u), Mateusz Michalik (Szef Akademii Piłkarskiej Ruchu), Przemysław Bargiel (AC MILAN) i Mateusz Bogusz (Leeds United F.C.)

Wyróżniony również został nasz były zawodnik Krzysztof Salisz, za zdobycie brązowego medalu w Mistrzostwach Polski w Futsalu w barwach Clearexu.

Podczas naszej pierwszej uroczystej gali, "Młodymi Cieślikami" uhonorowani zostali zawodnicy naszych klubów, którzy wybrani zostali poprzez głosowanie przez kolegów w swoich kategoraich wiekowych, ceremoni wręczenia statuetek dokonali Jan Cieślik, oraz dwóch wychowanków naszych klubów, Przemysław Bargiel (AC MILAN) i Mateusz Bogusz (Leeds United F.C)

U-10

U-18
UKS - Mateusz Bąk, Jakub Szurma
AP - Jakub Nowak

Pozdczas części artystycznej na Gali "Młode Cieśliki 2019" wystąpili: raper KRIS DCHN, Freestyle z piłką nożną, oraz występ zespoły Graffitti.

Dziękujemy wszystkim za pomoc w organizacji galii oraz wsztkim rodzicom, zawodnikom naszych klubów, rodzinom i kibicom za liczne przybycie na galę. ZAPRASZAMY ZA ROK !!!!

Klikając na poniższe zdjęcie, przekierowani zostaniecie na pierwszą galerię z Gali "MŁODE CIEŚLIKI 2019"
(zdjęcia zostały wykonane dzięki uprzejmności Pani Agnieszcze Gruszczak)

Natomiast dzięki uprzejmności Pani Ani Bargiel, przedstawiamy drugą galerię z Młodych Cieślików. Aby wejść do galerii, prosimy o kliknięcie w poniższe zdjęciw, które przekieruje państwa bezpośredni do galerii.

Źródło: własne
Foto: Agnieszka Gruszczak, Anna Bargiel