Junior Starszy: Cenne 3 pkt jadą do Chorzowa

Sporo sytuacji podbramkowych, zwrotów akcji, trzy bramki i dużo emocji, to dzisiaj zagwarantowały nam drużyny GKS-u Jastrzębie i UKS-u Ruch Chorzów.

W pierwszej części spotkania, jedyną bramkę w 20 minucie zdobyli gospodarze, gdzie wykorzystali zamieszanie w polu karnym i po źle wybitą piłkę przez naszego obrońcę.

Chorzowianie szybko chcieli wyrównać i stworzyli kilka groźnych sytuacji pod bramką GKS-u. W 35 minucie gry byliśmy bardzo blisko wyrównania, gdzie po dośrodkowaniu z lewej strony przez Krzysztofa Manjura, najwyżej do piłki wyskoczył nasz kapitan Kewin Kołodziej i głową skierował piłkę ....prosto w słupek.

Druga część spotkania rozpoczęła się od ataków obu drużyn, w 55 minucie gry arbiter spotkania podyktował dla UKS-u rzut karnyz za zagranie gospodarza piłki ręką. Do piłki podszedł Mateusz Bąk i silnie uderzył, lecz bramkarz Jastrzębia wyczuł naszego napastnika i obronił jego strzał.

W 77 minucie gry Paweł Schulke zdobywa wyrównującą bramkę, a 6 minut później bo w 83 minucie spotkania Remigiusz Bogacz podwyższył na 1:2. Wynik już się nie zmienił i z trudnego terenu wyzoźimy bardzo cenne dla nas 3 pkt.

I WOJEWÓDZKA LIGA JUNIORÓW STARSZYCH A1 "InterHall" 00/01
KS GKS 1922 JASTRZĘBIE - UKS RUCH CHORZÓW  1:2 (1:0)

Bramki dla UKS-u: Schulke 77`, Bogacz 83`
Bramka dla Jastrzębia: 20`