Junior Starszy: Mecz pełen emocji, aż 10 bramek

W dzisiejszym meczu I Wojewódzkiej Ligdze Juniorów Starszych A1 "InterHall", pomiędzy UKS-em Ruch Chorzów a Tyskim Sportem, padło aż 10 bramek, po pięć dla każdej z drużyn. Mecz rozpoczął się od trafienia w 10 minucie gry do bramki przeciwnika przez Pawła Schulke, już 4 minuty później Tyszanie doprowadzili do wyrównania a w 23 minucie gry wyszli na prowadzenie 1:2.
Zespół z Tych zepchnął naszą drużynę do obrony i w 33 minucie było już 1:3, dwie minuty później, w 35min Niebiescy strzelają drugą bramkę a autorm gola jest Denis Wach i już jest 2:3.
Tuż po wznowieniu gry po przerwie Tyszanie podwyższają na 2:4. Mecz nabrał tempa i Chorzowianie zaczęli gonić wynik i w 54 minucie nasz kapitan Kewin Kołodziej zdobywa trzecią bramkę dla UKS-u. Tyszanie w 60 minucie po raz kolejny podwyższają prowadzenie i wychodzą na 3:5.
Podopieczni trenerów Grzegorza Wagnera i Sławomira Jarczyka, za wszelką cenę nie chcieli przegrać tego spotkania i w 69 minucie gry Kacper Gawlas zdobywa 4 bramkę dla UKS-u, a w 82 minucie poraz drugi na listę strzelców wpisuje się Paweł Schulke, a co za tym idzie doprowadza do wyrównania, mecz zakończył się remisem 5:5

I WOJEWÓDZKA LIGA JUNIORÓW STARSZYCH A1 "InterHall" 00/01
UKS RUCH CHORZÓW - TYSKI SPORT S.A.  5:5 (2:3)

Bramki dla UKS-u: Schulke 10`, 82`, Wach 35`, Kołodziej 54`, Gawlas 69`
Bramki dla Tyszan: 14`, 23`, 33`, 48`, 60`

Żółte kartki dla UKS-u: Kołodziej 32`, Wrodarczyk 41`

Kadra meczowa: Bury - Penkala (Zając 70`), Kołodziej, Kulisz, Manjura - Wrodarczyk, Wach, Bogacz (Gawlas 46`), Kryś (Przybylski 46`) - Schulke, Bąk

Kapitan: Kewin Kołodziej

Następne spotkanie: TS PODBESKIDZIE - UKS RUCH CHORZÓW 05.052019, Bielsko-Biała ul. Olimpijska 14, godz. 12:00