Junior Starszy: Kolejne remisowe spotkanie...

W dzisiejszym wyjazdowym meczu juniorów starszych w Wodzisławiu, nasi najstarsi juniorzy zremisowali z tamtejszą Odrą 2:2. Niebiescy w 32 minucie gry wyszli na prowadzenie po bramce Bartka Przybylskiego, osiem minut później Odra doprowadziła do wyrównania i pierwsza połowa zakończyła się remisem 1:1.
Niespełna 2 minuty po rozpoczęciu drugiej połowy gospodarze wyszli na prowadzenie wykorzystując bład naszego bramkarza. Mecz nabrał tempa, Odra za wszelką cenę nie chciała stracić bramki, natomiast Chorzowianie gonili wynik i dopiero w 90 minucie gry Mateusz Bąk doprowadził do wyrównania, z Wodzisławia przywozimy niestety tylko 1 punkt.

I WOJEWÓDZKA LIGA JUNIORÓW STARSZYCH A1 "InterHall" 00/01
MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI - UKS RUCH CHORZÓW  2:2 (1:1)

Bramki dla UKS-u: Przybylski 32`, Bąk 90`
Bramki dla Odry: 401, 47`

Żółte kartki dla UKS-u: Zając 60`, Bąk 87, Manjura 89`

Kadra meczowa: Bilczewski - Penkala, Kołodziej, Zając, Manjura - Szurma (Kryś 57`), Kulisz, Wach (Gawlas 77`) - Bąk, Schulke - Przybylski (Bogacz 66`)

Rezerwa: Bury, Termin, Kroczek

Trener: Sławomir Jarczyk
II trener: Mateusz Karcz
Kierownik drużyny: Tomasz Lesik
Kapitan: Kewin Kołodziej

Następne spotkanie: UKS RUCH CHORZÓW - ZAPORA WAPIENICA  18.04.2019 Chorzów, godz. 17:30