Gotowi na ligę? Oto zetaw par.....

Dwanaście spotkań w których walczyć będą nasze drużyny, odbędzię sie w najbliższych 4 dniach. Sześć wyjazdów i tyle samo domowych pojedynków piłkarskich stoczą zawodnicy z eRką na piersi.

Najciekawszym spotkaniem jest niedzielny bój o punkty w Wodzisławiu naszych juniorów starszych.
Jak się prezentuje cały zestaw par, przedstawiamy państwu poniżej.


I WOJEWÓDZKA LIGA JUNIORÓW STARSZYCH A1 "InterHall" 00/01
MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI - UKS RUCH CHORZÓW
14.04.2019 - Stadion Miejski w Wodzisławiu ul. Bogumińska 8 - godz. 15:00


KATOWICKA KLASA "B"  00/01
SKFIS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE - UKS RUCH CHORZÓW
13.04.2019 - Mysłowice ul. Gwarków 13 - godz. 16:00


III WOJEWÓDZKA LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH B1  2002
MKS SIEMIANOWICZANKA - UKS RUCH CHORZÓW
14.04.2019 - Siemianowice Śl "Pszczelnik" - godz 9:00


IV OKRĘGOWA LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH B1  2003
UKS RUCH CHORZÓW - LKS UNIA KOSZTOWY
13.04.2019 - Chorzów "KRESY" - godz. 11:00


V OKRĘGOWA LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH B1  02/03
KS KOLEJARZ KATOWICE - UKS RUCH CHORZÓW
14.04.2019 - Katowice ul. Alfreda 1 - godz. 9:00


III WOJEWÓDZKA LIGA TRAMPKARZY C1  2004
UKS RUCH CHORZÓW - KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW
13.04.2019 - Chorzów "KRESY" - godz. 13:00


IV OKRĘGOWA LIGA TRAMPKARZY MŁODSZYCH C2  2005
UKS RUCH CHORZÓW - UKS SZOPIENICE
13.04.2019 - Chorzów "KRESY" - godz. 9:00


IV OKRĘGOWA LIGA MŁODZIKÓW D1 2006
UKS RUCH CHORZÓW - BKS SPARTA KATOWICE
13.04.2019 - Chorzów "KRESY" - godz. 17:00


V OKRĘGOWA LIGA MŁODZIKÓW D2  2007
UKS RUCH CHORZÓW - GKS WAWEL WIREK
13.04.2019 - Chorzów "KRESY" -godz. 15:00


VI OKRĘGOWA LIGA ORLIKÓW E1  2008
UKS RUCH CHORZÓW - KS 1 FC KATOWICE
15.04.2019 - Chorzów "KRESY" - godz. 18:00


VIII OKRĘGOWA LIGA ORLIKÓW E1  2008
LKS ORZEŁ MOKRE - UKS RUCH CHORZÓW
15.04.2019 - Mokre - godz. 16:30


IV OKRĘGOWA LIGA ORLIKÓW E2  2009
LKS ORZEŁ MOKRE - UKS RUCH CHORZÓW
16.04.2019 - Mokre - godz. 17:00

 

2019-04-12 17:33:34


Dawid Kuc



więcej

TABELA
ZespółPkt.
KS Rozwój Katowice54
KS Górnik Zabrze S.S.A.52
Zagłębie S.A. Sosnowiec47
KS Skra Częstochowa47
KS Stadion Śląski Chorzów45
BTS Rekord Bielsko-Biała42
Tyski Sport S.A41
GKS Piast S.A.Gliwice34
KS GKS 1962 Jastrzębie34
KS ROW 1964 Rybnik32
UKS Ruch Chorzów31
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała30
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski29
LKS Zapora Wapienica1
Więcej