Rodzice w ruchu lotają do Ruchu !

Rodzice w Ruchu.pl strona zajmująca się szeroko pojętą aktywnością. Skierowana jest dla osób, które amatorsko poszukują pomocy, motywacji, wsparcia w codziennej monotonii. Pomagamy w znalezieniu klubów czy grup osób, do których można swobodnie dołączyć i rozpocząć swoją przygodę ze sportem. To my, rodzice, dajemy przykład naszym pociechom jak spędzać wolny czas – one nas nie słuchają, one nas obserwują.

Zajmujemy się również organizacją różnych wyzwań charytatywnych. Obecnie prowadzimy Ultra Wyzwanie Biegowe 2019, w którym nasz biegacz pokona 12 minimum 100km biegów (szczegóły w załączonej ulotce). Całkowity dochód ze wsparcia tej inicjatywy wpływa na konto UKS Ruch Chorzów zajmującej się kształceniem dzieci i młodzieży. Zachęcamy również do przekazania 1% podatku na rzecz UKSu "RUCH" Chorzów.

Liczymy, że zechcą Państwo dołączyć do akcji i wesprzeć finansowo nasze wyzwanie (wpłaty tylko na konto UKS). W zamian proponujemy zamieszczenie Waszego logo na naszych stronach.

Zachęcamy również do odwiedzania naszych stron  oraz polubienia profilu na FB.

Kontakt w sprawach wyzwania: Michał 531 31 55 04 lub biuro@rodzicewruchu.pl

2019-04-01 18:51:09