Nagrody Prezydenta Chorzowa dla naszych trenerów!

W minioną sobotę w Domu Kultury Batory odbył się coroczny Bal Sportowców, podczas którego przyznane zostały nagrody Prezydenta Miasta Chorzowa, Andrzeja Kotali, za osiągnięcia w sporcie w roku 2018.

Z wielką radością chcieliśmy poinformowć, że nagrodą Prezydenta Chorzowa został uhonorowany trener Zdzisław Szabat, który w naszym klubie pracował z młodzieżą w sekcji podnoszenia ciężarów.

Uhonorowano również przechodzącego na emeryturę trenera Jana Cieślika, który przez wiele lat poświęcał się szkoleniu chorzowskiej młodzieży. Nagroda specjalna to wyróżnienie i uhonorowanie wieloletniej współpracy z Miastem na rzecz wychowania młodych w duchu sportowej rywalizacji.

Nagrody Prezydenta Miasta Chorzów w dziedzinie sportu za rok 2018:

Za wybitne osiągnięcia sportowe - Monika Hojnisz, Magdalena Gorzkowska.

Za wybitne osiągnięcia w pracy szkoleniowej - Zdzisław Szabat, Ireneusz Psykała.

Za osiągnięcia w zakresie organizacji sportu i rekreacji - Bogusława Śrutwa, Barbara Bańdo.

Nagroda specjalna - Jerzy Wyrobek, Henryk Wieczorek.

Wyróżnienie - Jan Cieślik.

2019-02-13 09:33:47

Grochowalski Dorian