Wyniki niedzielnych spotkań ..

Oprócz juniorów starszych, odbyły się jeszcze cztery mecze, gdzie o ligowe punkty walczyły nasze drużyny;

Wyniki niedzielnych spotkań przedstawiamy poniżej:


KATOWICKA KLASA "B" 2000/2001
GKS WAWEL WIREK - UKS RUCH CHORZÓW  0:3 (0:1)

Bramki dla UKS-u: Próba 14`, Kulesa 80`, Lesiecki 90`

Żółta kartka dla UKS-u: Kowalski

Kadra meczowa: Mentel - Wójtowicz ( Kamiński 45`), Pozimski, Kalika, Kuter (Kowalski 45`) -  Błaszczyk Wandzlewicz, Próba, Bogacz, Bobek (Lesiecki 45`) - Nowak  (Kulesa 75`)

Trener: Mateusz Karcz
Kierownik drużyny: Grzegorz Penkala
Kapitan: Michał Pozimski
 

II WOJEWÓDZKA LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH B1 2002
KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA - UKS RUCH CHORZÓW  1:6 (1:3)

Bramki dla UKS-u: Raczyński 17`, 49`, Strzyżewski 37`, Janawa 39`, Woźniak 69`, Niechciał 80+4`
Bramka dla Victorii: 8`

Żółta kartki dla UKS-u: Ślusarek 24`
Żółte kartki dla Victorii: 31`, 40`

Kadra meczowa: Nadolski - Stępień, Ślusarek (Niechciał 55`), Latała (Jachna 41`), Strzyżewski (Woźniak 55`) - Raczyński, Jagła (Niemczyk 55`), Janawa (Janik 55`), Balon - Spodzieja, Kasprzak (Pandel 67`)

Trener: Seweryn Siemianowski
II trener: Rafał Florczyk
Kierownik drużyny: Wojciech Pandel
Kapitan: Patryk Ślusarek
 

V OKRĘGOWA LIGA MŁODZIKÓW D1  2006
UKS RUCH CHORZÓW - BONITO MURCKI  1:1

Bramka dla UKS-u: Magusiak
 
IV OKRĘGOWA LIGA MŁODZIKÓW MŁODSZYCH D2  2007
UKS RUCH CHORZÓW - GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA 1:2

Bramka dla UKS-u: Szymański 49`
Bramki dla Uranii: 17`, 56`

Napomnienia: -----

Kadra meczowa: Włodarski, Mazur, Pikulski, Zaremba, Rother, Furman, Graczyk, Szymański, Bidelski, Bendkowski, Juzyszyn, Walkowicz, Kozioł, Borkowicz.
Zmiany lotne

Trener: Wojciech Basamanowicz
Kierowink drużyny: Wojciech Basamanowicz
Obsługa medyczna: Damian Hampel
Kapitan: Kamil Bidelski
 

2018-11-05 14:11:08


Krystian Elżanowski



więcej

TABELA
ZespółPkt.
SKS Gwarek Zabrze40
GKS Gieksa Katowice S.A.38
KS Rozwój Katowice31
KS Skra Częstochowa28
BTS Rekord Bielsko-Biała27
Zagłębie S.A. Sosnowiec26
KS Górnik Zabrze S.S.A.21
KS GKS 1962 Jastrzębie20
KS GTV Stadion Śląski Chorzów20
GKS Piast S.A.Gliwice19
KS ROW 1964 Rybnik17
Tyski Sport S.A17
UKS Ruch Chorzów15
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski12
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała9
LKS Zapora Wapienica0
Więcej