Sobotnio - Niedzielne spotkania UKS-u

W najbliższe dwa dni nasze drużyny, rozegrają 10 spotkań ligowych. cztery znich odbędą się na wlasnych obiektach piłkarskich, natomiast pozostałe sześć to wyjazdy.

Najciekawiej zapowiada się pojedynek najstarszych naszych juniorów, którzy w niedzielę na naturalnym boisku, podejmą wicelidera tabeli Katowicką GieKSę. Mecz rozpocznie się o godz. 11:00 w Chorzowie przy ul. Lompy.

Poniżej przedstawiamy cały zestaw par, na najbliższe dwa dni:


I WOJEWÓDZKA LIGA JUNIORÓW STARSZYCH A1  2000/2001
UKS RUCH CHORZÓW - GKS GieKSa KATOWICE 
04.11.2018 - Chorzów ul. Lompy - godz. 11:00


KATOWICKA KLASA "B"  2000/2001
GKS WAWEL WIREK - UKS RUCH CHORZÓW
04.11.2018 - Ruda Śląska ul. Katowicka 10 - godz. 11:00


II WOJEWÓDZKA LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH B1  2002
KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA - UKS RUCH CHORZÓW
04.11.2018 - Częstochowa ul. Krakowska 80 - godz. 10:00


III WOJEWÓDZKA LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH B1  2002/2003
UKS RUCH CHORZÓW - KS GTV STADION ŚLĄSKI
03.11.2018 - Chorzów ul. Filarowa - godz. 13:00


V OKRĘGOWA LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH B1  2003
AKS MIKOŁÓW - UKS RUCH CHORZÓW
03.11.2018 - Mikołów ul. Zawilców 8 - godz. 11:30


III WOJEWÓDZKA LIGA TRAMPKARZY STARSZYCH C1 2004
ORBITA BUKOWNO - UKS RUCH CHORZÓW
03.11.2018 - Bukowno ul. Spacerowa 2 - godz. 9:00


III WOJEWÓDZKA LIGA TRAMPKARZY C2  2005
BKS SARMACJA BĘDZIN - UKS RUCH CHORZÓW
03.11.2018 - Będzin - godz. 11:00


V OKRĘGOWA LIGA MŁODZIKÓW D1  2006
UKS RUCH CHORZÓW - UKS BONITO MURCKI
04.11.2018 - Chorzów ul. Filarowa - godz. 9:00


IV OKRĘGOWA LIGA MŁODZIKÓW MODSZYCH D2  2007
KS GTV STADION ŚLĄSKI - UKS RUCH CHORZÓW
03.11.2018 - Chorzów ul. Katowicka 10 - godz. 10:00


VII OKRĘGOWA LIGA MŁODZIKÓW MŁODSZYCH D2  2007
UKS RUCH CHORZÓW - GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA
04.11.2018 - Chorzów ul. Filarowa - godz. 13:00
 

2018-11-04 10:38:48


Sławomir Bargiel



więcej

TABELA
ZespółPkt.
SKS Gwarek Zabrze40
GKS Gieksa Katowice S.A.38
KS Rozwój Katowice31
KS Skra Częstochowa28
BTS Rekord Bielsko-Biała27
Zagłębie S.A. Sosnowiec26
KS Górnik Zabrze S.S.A.21
KS GKS 1962 Jastrzębie20
KS GTV Stadion Śląski Chorzów20
GKS Piast S.A.Gliwice19
KS ROW 1964 Rybnik17
Tyski Sport S.A17
UKS Ruch Chorzów15
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski12
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała9
LKS Zapora Wapienica0
Więcej