Wyniki sobotnich spotkań UKS-u...

W dniu dzisiejszym odbyły się cztery mecze, w których o ligowe punkty walczyły nasze drużyny. Sobota zamknęła się bilansem: 1 wygrana, 1 remis, 2 porażki.



KATOWICKA KLASA "B"  2000/2001
KS 1 FC KATOWICE - UKS RUCH CHORZÓW  1:2

Bramki dla UKS-u: Szymański 3`, Pozimski 38`
Bramka dla Katowic: 44`

Żółta kartka dla UKS-u: Gawlas 40`
Żółte kartki dla Katowic: 34`, 53`, 81`, 88`

Kadra meczowa: Garcorz ( Makowski 45`) - Pozimski, Pawełczyk (Wójtowicz 45`), Kuter (Wojciechowski 45`), Kalika - Szymański, Wandzlewicz, Gawlas, Błaszczyk (Bobek 86`) - Kaczmarek (Kowalski 45`), Nowak (Wesołowski 45`)

Trener: Sławomir Jarczyk
Kierownik drużyny: Grzegorz Penkala
Kapitan: Michał Pozimski
 

II WOJEWÓDZKA LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH B1  2002
ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC - UKS RUCH CHORZÓW  2:1

Bramka dla UKS-u: Raczyński 23`
Bramki dla Zagłębia: 30`, 37`

Żółta kartka dla UKS-u: Milewski 56`

Kadra meczowa: Nadolski - Stępień, Milewski, Krysiak (Fulczyk 69`), Gajda - Jachna, Raczyński, Janawa (Dąbkowski 78`), Balon - Spodzieja (Pandel 69`), Kasprzak

Rezerwa: Termina, Niemczyk, Zawisza

Trener: Seweryn Siemianowski
II trener: Rafał Florczyk
Kierownik drużyny: Wojciech Pandel

Następne spotkanie: UKS RUCH CHORZÓW - GKS GieKSa KATOWICE  14.10.2018 Chorzów, godz. 13:00
 

III WOJEWÓDZKA LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH B1  2002/2003
UKS RUCH CHORZÓW - KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA  1:4

Bramka dla UKS-u: Ślusarek 53`
Bramki dla Unii: 9`, 20`, 33`, 70`

Napomnienia: -----

Kadra meczowa: Mentel (Termina 52`) - Piotrowski, Łukasik, Ślusarek (Leśniak 63`), Strzyżewski - Ossowski (Waszczyszyn 55`), Szołtysek (Matla 41`), Czornik, Janik - Matusik, Ejsmond (Niemczyk 41`)

Rezerwa: Dziembała, Woźnica

Trener: Rafał Florczyk
Kierownik drużyny: Wojciech Pandel
Obsługa medyczna: Anna Tatarek
Kapitan: Patryk Ślusarek

Następne spotkanie: MKS SIEMIANOWICZANKA - UKS RUCH CHORZÓW 14.10.2018 Chorzów  11:30
 

III WOJEWÓDZKA LIGA TRAMPKARZY C2  2005
GKS GieKSa KATOWICE - UKS RUCH CHORZÓW  0:0

2018-10-08 18:12:04


Szymon Majka



więcej

TABELA
ZespółPkt.
KS Rozwój Katowice48
Zagłębie S.A. Sosnowiec44
KS Górnik Zabrze S.S.A.43
KS Stadion Śląski Chorzów42
Tyski Sport S.A41
BTS Rekord Bielsko-Biała41
KS Skra Częstochowa41
KS GKS 1962 Jastrzębie33
GKS Piast S.A.Gliwice30
KS ROW 1964 Rybnik29
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała29
UKS Ruch Chorzów28
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski26
LKS Zapora Wapienica1
Więcej