Wyniki sobotnich spotkań UKS-u...

W dniu dzisiejszym odbyły się cztery mecze, w których o ligowe punkty walczyły nasze drużyny. Sobota zamknęła się bilansem: 1 wygrana, 1 remis, 2 porażki.



KATOWICKA KLASA "B"  2000/2001
KS 1 FC KATOWICE - UKS RUCH CHORZÓW  1:2

Bramki dla UKS-u: Szymański 3`, Pozimski 38`
Bramka dla Katowic: 44`

Żółta kartka dla UKS-u: Gawlas 40`
Żółte kartki dla Katowic: 34`, 53`, 81`, 88`

Kadra meczowa: Garcorz ( Makowski 45`) - Pozimski, Pawełczyk (Wójtowicz 45`), Kuter (Wojciechowski 45`), Kalika - Szymański, Wandzlewicz, Gawlas, Błaszczyk (Bobek 86`) - Kaczmarek (Kowalski 45`), Nowak (Wesołowski 45`)

Trener: Sławomir Jarczyk
Kierownik drużyny: Grzegorz Penkala
Kapitan: Michał Pozimski
 

II WOJEWÓDZKA LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH B1  2002
ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC - UKS RUCH CHORZÓW  2:1

Bramka dla UKS-u: Raczyński 23`
Bramki dla Zagłębia: 30`, 37`

Żółta kartka dla UKS-u: Milewski 56`

Kadra meczowa: Nadolski - Stępień, Milewski, Krysiak (Fulczyk 69`), Gajda - Jachna, Raczyński, Janawa (Dąbkowski 78`), Balon - Spodzieja (Pandel 69`), Kasprzak

Rezerwa: Termina, Niemczyk, Zawisza

Trener: Seweryn Siemianowski
II trener: Rafał Florczyk
Kierownik drużyny: Wojciech Pandel

Następne spotkanie: UKS RUCH CHORZÓW - GKS GieKSa KATOWICE  14.10.2018 Chorzów, godz. 13:00
 

III WOJEWÓDZKA LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH B1  2002/2003
UKS RUCH CHORZÓW - KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA  1:4

Bramka dla UKS-u: Ślusarek 53`
Bramki dla Unii: 9`, 20`, 33`, 70`

Napomnienia: -----

Kadra meczowa: Mentel (Termina 52`) - Piotrowski, Łukasik, Ślusarek (Leśniak 63`), Strzyżewski - Ossowski (Waszczyszyn 55`), Szołtysek (Matla 41`), Czornik, Janik - Matusik, Ejsmond (Niemczyk 41`)

Rezerwa: Dziembała, Woźnica

Trener: Rafał Florczyk
Kierownik drużyny: Wojciech Pandel
Obsługa medyczna: Anna Tatarek
Kapitan: Patryk Ślusarek

Następne spotkanie: MKS SIEMIANOWICZANKA - UKS RUCH CHORZÓW 14.10.2018 Chorzów  11:30
 

III WOJEWÓDZKA LIGA TRAMPKARZY C2  2005
GKS GieKSa KATOWICE - UKS RUCH CHORZÓW  0:0

2018-10-08 18:12:04


Karol Płaczek



więcej

TABELA
ZespółPkt.
SKS Gwarek Zabrze40
GKS Gieksa Katowice S.A.38
KS Rozwój Katowice31
KS Skra Częstochowa28
BTS Rekord Bielsko-Biała27
Zagłębie S.A. Sosnowiec26
KS Górnik Zabrze S.S.A.21
KS GKS 1962 Jastrzębie20
KS GTV Stadion Śląski Chorzów20
GKS Piast S.A.Gliwice19
KS ROW 1964 Rybnik17
Tyski Sport S.A17
UKS Ruch Chorzów15
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski12
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała9
LKS Zapora Wapienica0
Więcej