Sportowa niedziela ...

Dziś odbyły się cztery mecze, w których udział wzięły nasze drużyny, jak zaprezentowały się na ligowych boiskach, przedstawiamy poniżej:


KATOWICKA KLASA "B" 2000/2001
UKS RUCH CHORZÓW - KS KAMIONKA MIKOŁÓW  2:4 (0:2)

Bramki dla UKS-u: Kowalski 75`, Wójtowicz 80`
Bramki dla Kamionki: 8`, 45`, 70`, 76`

Napomienia: -----

Kadra meczowa: Garcorz - Pozimski, Terin, Kalika, Wandzlewicz (Błaszczyk 45`) - Szymański, Kroczek (Lesiecki 65`), Zając, Kaczmarek (Wojciechowski 45`) - Wesołowski (Kowalski 54`), Nowak (Wójtowicz 70`)

Rezerwa: Bury

Trener: Mateusz Karcz
Kierownik drużyny: Grzegorz Penkala
Obsługa medyczna: Anna Tatarek
Kapitan: Michał Pozimski

Następne spotkanie: KS 1 FC KATOWICE - UKS RUCH CHORZÓW  06.10.2018, Katowice, godz.13:00
 

III WOJEWÓDZKA LIGA TRAMPKARZY STARSZYCH C1  2004
KKS CZARNI SOSNOWIEC - UKS RUCH CHORZÓW  1:4 (0:3)

Bramki dla UKS-u: Drabek, Adamczyk, Woźny, Jambor
 

V OKRĘGOWA LIGA MŁODZIKÓW D1  2006
UKS RUCH CHORZÓW - MKS MYSŁOWICE  1:0

Bramka dla UKS-u: Magusiak 60+2`

Napomnienia: -----

Kadra meczowa: Woźny, Bednarski, Magusiak, Gruner, Kowalski Daniel, Goleśny Kamil, Goleśny Krystian, Gilowski, Bukowski, Kowalski Patryk, Sobek, Tomala, Kurzaj, Szolc, Ster, Lenik
Zmiany lotne

Trener: Wojciech Basamanowicz
Kierownik drużyny: Wojciech Basamanowicz
Obsługa medyczna: Anna Tatarek
Kapitan: Dawid Magusiak
 

VII OKRĘGOWA LIGA MŁODZIKÓW MŁODSZYCH D2  2007
UKS RUCH CHORZÓW - GKS GieKSa KATOWICE  0:1 (0:0)

Bramka dla GieKSy: 34`

Napomnienia: -----

Kadra meczowa: Włodarski, Mazur, Juzyszyn, Dębski, Pawłowski, Góra, Bidelski, Furman, Piech, Bendkowski, Pikulski, Zaremba, Rother, Walkowicz, Szymański, Kozioł, Borkowicz
Zmiany lotne

Trener: Wojciech Basamanowicz
Kierownik drużyny: Wojciech Basamanowicz
Obsługa medyczna; Daniel Hampel
Kapitan; Dorian Góra
 

2018-10-02 13:26:33


Andrzej Piecuch



więcej

TABELA
ZespółPkt.
GKS Gieksa Katowice S.A.26
SKS Gwarek Zabrze25
KS Rozwój Katowice22
BTS Rekord Bielsko-Biała17
KS GTV Stadion Śląski Chorzów16
KS Skra Częstochowa15
KS Górnik Zabrze S.S.A.14
Tyski Sport S.A14
KS ROW 1964 Rybnik14
UKS Ruch Chorzów12
KS GKS 1962 Jastrzębie11
Zagłębie S.A. Sosnowiec11
GKS Piast S.A.Gliwice10
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała9
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski7
LKS Zapora Wapienica0
Więcej