Juniorzy Starsi: Podział punktów w meczu z Skrą ..

Wynikiem 1:1, zakończył się mecz VI kolejki ligowej, I Wojewódzkiej Ligi Juniorów Starszych A1, pomiędzy UKS-em RUCH Chorzów a KS SKRĄ Częstochowa. Mecz który opiewał w bardzo dużo pojedynków pod bramkami obu drużyn, ale z przebiegu całej gry to Chorzowianie mieli dużo więcej, sytuacji podbramkowych i w większości meczo to własnie oni prowadzili grę.
Goście kilka krotnie zagroźili naszej bramce, gdzie po pierwszej swojej akcji już w drugiej minucie, zdobyli bramkę. W 64 minucie gry Niebiescy wyrównali po rzucie karnym, wykonanym bezbłędnie przez Dawida Krysia.

I WOJEWÓDZKA LIGA JUNIORÓW STARSZYCH A1  2000/2001
UKS RUCH CHORZÓW - KS SKRA CZĘSTOCHOWA  1:1  (0:1)

Bramka dla UKS-u: Kryś 64` (rzut karny)
Bramka dla Skry: 2`

Żółta kartka dla UKS-u: Kowalczyk 61`

Kadra meczowa: Bilczewski, Penkala, Kulisz, Kowalczyk, Manjura - Wrodarczyk - Kryś, Przybylski (Wąs 80`), Kroczek, Schulke - Lenert (Próba 61`)

Rezerwa: Bury, Zając, Kalika, Pawełczyk

Trener: Grzegorz Wagner
II trener: Sławomir Jarczyk
Obsługa medyczna: Jacek Bas
Kapitan: Paweł Kulisz

Następne spotkanie: GKS PIAST GLIWICE S.A. - UKS RUCH CHORZÓW  23.09.2018, Gliwice, godz. 11:00