II Memoriał Gerarda Cieślika - turnieje !!

W sobotę, 23 czerwca, na terenie Kompleksu Sportowego "Kresy" odbędzie się Memoriał Gerarda Cieślika, którego organizatorem jest Miasto Chorzów.

W tym dniu zorganizowane zostaną dwa turnieje.

W pierwszym z nich zmierzą się wszystkie chorzowskie drużyny z rocznika 2009, czyli: AKS Cez Wyzwolenie Chorzów, UKS Ruch Chorzów, GTV Stadion Śląski, Jaskółki Chorzów, Józefka Chorzów, TS AKS Chorzów, Zantka Chorzów oraz AP Ruch Chorzów.

Drugi to starcie rodziców dzieci ze wszystkich chorzowskich szkółek piłkarskich - i tutaj serdecznie zapraszamy tatusiów (i mamy również) zawodników do czynnego udziału w zabawie! Stwórzcie własną drużynę i sprawcie swoim dzieciom radość - zapisy przyjmowane są u organizatora najpóźniej na godzinę przed rozpoczęciem turniej rodziców.

Poza tym na wszystkich obecnych czeka wiele atrakcji, konkursy dla małych i dużych, zabawy z piłką, pyszne jedzenie i koncert zespołu Hihgfive - w dwóch słowach znakomita zabawa!

Zapraszamy serdecznie!!!

2018-06-20 09:36:50