Środa z piłką nożną...AKTUALIZACJA !!

W dniu dzisiejszym nasze cztery drużyny walczyły o ligowe punkty. Jakie padły wyniki na poszczególnych boiskach. prezentujemy poniżej. (informacja o meczu juniorw starszych  I WLJS A1 1999/2000, podajemy w osibnej wiadomości)


II WOJEWÓDZKA LIGA JUNIORÓW STARSZYCH A1
MKSR CZARNI PYSKOWICE - UKS RUCH CHORZÓW  1:6

Bramki dla UKS-u: Wesołowski 25`, 30`, 40`, 47`, Zając 37`, Chrzanowski 78`
Bramka dla Czarnych: 74`

Żółta kartka dla UKS-u: Latka 29`
Żółta kartka dla Czarnych: 29`

Kadra meczowa: Latka - Pozimski, Wojciechowski (Jankowski 55`), Nowak Maciej, Kosela (Aleszkiewicz 55`), Wesołowski (Chrzanowski 70`), Penkala, Pasieka Szymon (Pasieka Jakub 55`), Nowak Paweł (Wójtowicz 70`),  Zając, Gawlas

Trener: Mateusz Karcz
Kierownik drużyny: Marek Nowak
Kapitan: Michał Pozimski
.

III WOJEWÓDZKA LIGA TRAMPKARZY STARSZYCH C1  2003
UKS RUCH CHORZÓW - PKS JÓZEFKA CHORZÓW  1:2  (0:2)

Bramka dla UKS-u: Sęk 60`
Bramki dla Józefki: 16`, 24` (samobójcza)

Napomnienia: -----

Kadra: Mendera, Samol, Lipik, Kaczmarek, Hartstein, Szkoda, Górecki, Hachuła, Kocjan, Sęk, Pochała, Manjura, Woźnica, Banasiuk, Kulesa, Cebula, Gansiniec, Leśniak
Zmiany lotne

Trener: Grzegorz Bąk
Kierownik drużyny: Sebastian Manjura
Obsługa medyczna: Anna Tatarek
Kapitan: Mateusz Lipik
 

III WOJEWÓDZKA LIGA MŁODZIKÓW D1  2005
UKS RUCH CHORZÓW - KS GTV STADION ŚLĄSKI  0:0

Kadra meczowa: Gruszczak, Franke, Wręczycki, Skała, Nowak, Brychczy, Stępień, Nadziałek, Wójtowicz, Rudzki, Tomczak, Kowaluk, Skwarek, Czoik, Mozler, Mann, Kuter
Zmiany lotne

Trener: Konrad Grosman
Kierownik drużyny: Grzegorz Penkala
Obsługa medyczna: Anna Tatarek
Kapitan: Maciej Mozler
 

2018-06-07 16:32:40


Kamil Kaduk

2007



więcej

TABELA
ZespółPkt.
GKS Gieksa Katowice S.A.26
SKS Gwarek Zabrze25
KS Rozwój Katowice22
BTS Rekord Bielsko-Biała17
KS GTV Stadion Śląski Chorzów16
KS Skra Częstochowa15
KS Górnik Zabrze S.S.A.14
Tyski Sport S.A14
KS ROW 1964 Rybnik14
UKS Ruch Chorzów12
KS GKS 1962 Jastrzębie11
Zagłębie S.A. Sosnowiec11
GKS Piast S.A.Gliwice10
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała9
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski7
LKS Zapora Wapienica0
Więcej