Niebieska sobota...

Dziś w derbach Górnego Śląska w NICE 1 Liga, Ruch Chorzów pokonał GKS Katowice 1:0, po bramce z rzutu karnego, naszego wychowanka Macieja Urbańczyka, ale poza meczem pierwszej drużyny Ruchu, także grały dwie nasze drużyny, UKS-u Ruch Chorzów, rocznika 2001 i 2003 i co najważniejsze także odniosły zwycięstwa w swoich kategoriach wiekowych.
Oprócz Macieja Urbańczyka, w meczu pierwszej drużyny Ruchu Chorzów, wystąpiło jeszcze pięciu zawodników którzy w przeszłości szlifowali swoje talenty w naszym klubie - Miłosz Trojak, Bartłomiej Kulejewski, Bartosz Nowakowski, Patryk Sikora, Dominik Małkowski,


III WOJEWÓDZKA LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH B1  2001
UKS RUCH CHORZÓW - LKS POGOŃ IMIELIN  5:0 (1:0)

Bramki dla UKS-u: Próba 31`, 72`, 80`, Wach 50`, Lenert 65` (rzut karny)

Żółta kartka dla Imielina: 46`
Czerwona kartka dla Imielina: 65`

Kadra meczowa: Bilczewski - Jankowski, Kryś (Kamiński 70`), Lenert (Kulesa 70`), Wąs (Kuter 66`) - Wach, Próba, Błaszczyk (Kroczek 57`), Pawełczyk - Szurma, Szymański (Termin 51`)

Rezerwa: Makowski

Trener: Igor Łukasik
Kierownik drużyny: Grzegorz Penkala
Obsługa medyczna: Anna Tatarek
Kapitan: Bartłomiej Lenert

Następne spotkanie: KP WARTA ZAWIERCIE - UKS RUCH CHORZÓW 20.05.2018, Zawiercie. godz. 9:30

 


III WOJEWÓDZKA LIGA TRAMPKARZY STARSZYCH C1  2003
UKS RUCH CHORZÓW - KS GÓRNIK JAWORZNO  4:1 (3:0)

Bramki dla UKS-u: Pochała 5`, Kocjan 18`, Harstein 22`, Górecki 66`

Bramka dla Jaworzna: 50`

Napomnienia: -----

Kadra meczowa: Mendera, Kulesa, Kaczmarek, Samol, Harstein, Kocjan, Górecki, Lipik, Gansiniec, Sęk, Pochała, Wojsa, Manjura, Szkoda, Cieśla, Cebula, Bryja, Hachuła

Zmiany lotne

Trener: Grzegorz Bąk
Kierownik drużyny: Sebastian Manjura
Obsługa medyczna: Anna Tatarek
Kapitan: Marek Kocjan

Następne spotkanie: PKS JÓZEFKA CHORZÓW - UKS RUCH CHORZÓW  16.05.2018, Chorzów, godz. 18:00

2018-05-13 20:39:01


Grochowalski Jakub



więcej

TABELA
ZespółPkt.
SKS Gwarek Zabrze40
GKS Gieksa Katowice S.A.35
KS Rozwój Katowice31
KS Skra Częstochowa27
BTS Rekord Bielsko-Biała26
Zagłębie S.A. Sosnowiec26
KS Górnik Zabrze S.S.A.21
KS GKS 1962 Jastrzębie20
KS GTV Stadion Śląski Chorzów20
GKS Piast S.A.Gliwice19
KS ROW 1964 Rybnik17
Tyski Sport S.A17
UKS Ruch Chorzów15
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski12
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała9
LKS Zapora Wapienica0
Więcej