Terminarz UKS-u na najbliższe dni...ZAPOWIEDZI!

11 meczów w ciągu najbliższych trzech dni rozegrają drużyny UKS-u. Zestaw par naszych drużyn prezentujemy poniżej.



I WOJEWÓDZKA LIGA JUNIORÓW STARSZYCH A1  1999/2000
UKS RUCH CHORZÓW - KS ROZWÓJ KATOWICE
13.05.2018 - Chorzów ul. Lompy - godz.11:00


II WOJEWÓDZKA LIGA JUNIORÓW STARSZYCH A1  2000/1999
UKS RUCH CHORZÓW -TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY
13.05.2018 - Chorzów "KRESY" - godz. 13:00


III WOJEWÓDZKA LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH B1  2001
UKS RUCH CHORZÓW - LKS POGOŃ IMIELIN
12.05.2018 - Chorzów "KRESY" -godz. 13:00


IV OKRĘGOWA LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH B1  2002
GKS GRUNWALD RUDA ŚLĄSKA - UKS RUCH CHORZÓW
13.05.2018 - Ruda Śląska ul. Kłodnicka 54 - godz. 12:00


V OKRĘGOWA LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH B1  2001/2002
AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW - UKS RUCH CHORZÓW
13.05.2018 - Chorzów ul. Filarowa - godz. 11:00


III WOJEWÓDZKA LIGA TRAMPKARZY STARSZYCH C1  2003
UKS RUCH CHORZÓW - KS GÓRNIK JAWORZNO
12.05.2018 - Chorzów "KRESY" - godz. 9:00


III WOJEWÓDZKA LIGA MŁODZIKÓW D1  2005
UKS RUCH CHORZÓW - BKS SARMACJA BĘDZIN
13.05.2018- Chorzów "KRESY" - godz. 11:00


VI OKRĘGOWA LIGA MŁODZIKÓW D2  2006
TP JASTRZĄB BIELSZOWICE - UKS RUCH CHORZÓW
13.05.2018 - Ruda Śląska  ul.Sportowców - godz. 10:30


V OKRĘGOWA LIGA ORLIKÓW STARSZYCH E1  2007
UKS RUCH CHORZÓW - UKS JEDNOŚĆ SIEMIANOWICE ŚL
14.05.2018 - Chorzów "KRESY" - godz. 15:00


VII OKRĘGOWA LIGA ORLIKÓW E1  2007
UKS RUCH CHORZÓW - GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA
14.05.2018 - Chorzów "KRESY" - godz. 16:30


IV OKRĘGOWA LIGA ORLIKÓW MŁODSZYCH E2  2008
MKS MYSŁOWICE - UKS RUCH CHORZÓW
14.05.2018 - Mysłowice - godz. 16:00
 

2018-05-12 20:43:38


Krystian Lis



więcej

TABELA
ZespółPkt.
GKS Gieksa Katowice S.A.18
BTS Rekord Bielsko-Biała13
SKS Gwarek Zabrze13
KS Skra Częstochowa13
KS Górnik Zabrze S.S.A.12
KS Rozwój Katowice12
KS GTV Stadion Śląski Chorzów11
KS ROW 1964 Rybnik9
UKS Ruch Chorzów9
Zagłębie S.A. Sosnowiec6
Tyski Sport S.A5
KS GKS 1962 Jastrzębie5
GKS Piast S.A.Gliwice3
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski3
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała3
LKS Zapora Wapienica0
Więcej