No to gramy ... ZAPOWIEDZI !!

W ciągu najbliższych czterech dni, rozegranych zostanie 11 meczy z udziałem drużyn naszego klubu, osiem pojedynków zostanie rozegranych w Chorzowie a trzy pozostałe to są wyjazdy.

Poniżej przedstawiamy jak się prezentuje zestaw par naszych drużyn.


I WOJEWÓDZKA LIGA JUNIORÓW STARSZYCH A1  1999/2000
UKS RUCH CHORZÓW - TYSKI SPORT S.A.
15.04.2018 - Chorzów ul. Lompy - godz.11:00


II WOJEWÓDZKA LIGA JUNIORÓW STARSZYCH A1  2000/1999
UKS RUCH CHORZÓW - ZANTKA CHORZÓW
14.04.2018 - Chorzów "KRESY" - godz. 11:00


III WOJEWÓDZKA LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH B1  2001
UKS RUCH CHORZÓW - AKS NIWKA SOSNOWIEC
14.04.2018 - Chorzów "KRESY" - godz. 13:00


IV OKRĘGOWA LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH B1  2002
MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA - UKS RUCH CHORZÓW
15.04.2018 - Ruda Śląska - godz. 14:00


V OKRĘGOWA LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH B1  2001/2002
UKS RUCH CHORZÓW - LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE
15.04.2018 - Chorzów "KRESY" - godz. 9:00


III WOJEWÓDZKA LIGA TRAMPKARZY STARSZYCH C1  2003
AKS NIWKA SOSNOWIEC - UKS RUCH CHORZÓW
14.04.2018 - Sosnowiec ul. Orląt Lwowskich - godz. 9:00


III WOJEWÓDZKA LIGA TRAMPKARZY C2  2004
UKS RUCH CHORZÓW - GKS GieKSa KATOWICE
14.04.2018 - Chorzów "KRESY" - godz. 15:00


III WOJEWÓDZKA LIGA MŁODZIKÓW  D1  2005
UKS RUCH CHORZÓW - ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC
Mecz przełożony z 15.04 na 09.05, godz. 18:00


VI OKRĘGOWA LIGA MŁODZIKÓW D2  2006
MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA - UKS RUCH CHORZÓW
15.04.2018 - Ruda Śląska - godz. 16:00


V OKRĘGOWA LIGA ORLIKÓW E1  2007
UKS RUCH CHORZÓW - GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA
16.04.2018 - Chorzów "KRESY" - godz. 16:30


VII OKRĘGOWA LIGA ORLIKÓW E1  2007
UKS RUCH CHORZÓW - MKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE
16.04.2018 - Chorzów "KRESY" - godz. 15:00


IV OKRĘGOWA LIGA ORLIKÓW MŁODSZYCH E2  2008
UKS RUCH CHORZÓW - KS GTV STADION ŚLĄSKI
17.04.2018 - Chorzów "KRESY" - godz. 17:00

Źródło: extranet
 

2018-04-13 13:33:57


Patryk Adamiec

2004



więcej

TABELA
ZespółPkt.
SKS Gwarek Zabrze40
GKS Gieksa Katowice S.A.38
KS Rozwój Katowice31
KS Skra Częstochowa28
BTS Rekord Bielsko-Biała27
Zagłębie S.A. Sosnowiec26
KS Górnik Zabrze S.S.A.21
KS GKS 1962 Jastrzębie20
KS GTV Stadion Śląski Chorzów20
GKS Piast S.A.Gliwice19
KS ROW 1964 Rybnik17
Tyski Sport S.A17
UKS Ruch Chorzów15
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski12
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała9
LKS Zapora Wapienica0
Więcej