Turniej im. Jerzego Wyrobka przeszedł do historii

W dniu wczorajszym, na hali sportowej MORiS-u Chorzów, odbył się halowy turniej piłki nożnej U-11, im. Jerzego Wyrobka.
W turnieju udział wzięły takie zespoły jak: KSZO Ostrowiec, Odra Wodzisław Śląski, Zagłębie Sosnowiec, AP Knurów, Polonia Bytom, drużyna Akademii Piłkarskiej Ruchu Chorzów oraz dwie drużyny UKS-u Ruch Chorzów.

W turnieju nieprowadzono żadnej klasyfikacji - liczyła się dobra zabawa oraz fakt uczczenia pamięci wspaniałego trenera i wybitnego piłkarza jakim był Jerzy Wyrobek. Całej rywalizacji przyglądali się znakomici, byli już piłkarze  Chorzowskiego Ruchu - Krzysztof Warzycha i Jan Benigier, oraz dyrektor sportowy Ruchu Chorzów - Grzegorz Kapica

Trenerzy wszystkich zespołów wybrali natomiast najlepszego zawodnika w swojej grupie - i tak z rąk dyrektora UKS-u Seweryna Siemianowskiego oraz rodziny śp. Jerzego Wyrobka nagrody odebrali:

- UKS Ruch Chorzów (biało - niebiescy) - Jakub Włodarski
- UKS Ruch Chorzów (granatowi) - Natan Czapek
- AP Ruch Chorzów - Bruno Leks
- KSZO Ostrowiec - Jakub Kocznur
- Odra Wodzisław Śląski- Adrian Barteczko
- Zagłębie Sosnowiec - Szymon Mądry
- AP Knurów - Eryk Maj
- Polonia Bytom - Karol Bajerkiewicz

Klikając na poniższe zdjęcie, zostaniecie państwo przekierowani bezpośredni na stronę Niebiesc.pl, gdzie znajduje się galeria z turnieju autorstwa pana Marcina Bulandy.

Źródłó: własne / AP Ruch Chorzów
Foto: Anna Bargiel