Niebieskie podium na MAREX CUP 2018

W dniu wczorajszym, na hali sportowej MORiS-u Chorzów, odbył się III Turniej Piłkarski U-13, MAREX CUP i był to zarazem Memoriał Stanisława Penara.
Organizatorem całej imprezy oczywiście było P.H.U. MAREX, które bardzo prężnie wspólpracuje z naszym klubem oraz UKS RUCH CHORZÓW i AP RUCH CHORZÓW

Zwyciężcą całego turnieju została drużyna Akademii Piłkarskiej "RUCH" Chorzów, na drugim miejscu uplasowała się drużyna UKS-u "RUCH" Chorzów I, na trzeci stopień podium wskoczyła drużyna z Jastrzębia.

W turnieju udział wzięli takie drużyny jak: UKS RUCH CHORZÓW  (który wystawił dwie drużyny), AP RUCH CHORZÓW, TS AKS CHORZÓW, ZANTKA CHORZÓW, CLEOPARDIA KRAKÓW, APN KNURÓW, MOSiR JASTRZĘBIE,

Drużyny podzielono na dwie grupy A i B
Do grupy "A", trafiły takie drużyny jak: UKS RUCH CHORZÓW I, ZANTKA CHORZÓW, TS AKS CHORZÓW, APN KNURÓW, natomiast w skład grupy "B", weszły drużyny: UKS RUCH CHORZÓW II, AP RUCH CHORZÓW, CLEPARDIA KRAKÓW i MOSiR JASTRZĘBIE.

W rywalizacji grupowej nasze dwie drużyny rozegrały po trzy mecze, z swoimi rywalami, a wyniki meczy UKS-u przedstawiały się następująco.

W grupie "A"

ZANTKA CHORZÓW - UKS RUCH CHORZÓW I  1:6
UKS RUCH CHORZÓW I - APN KNURÓW 7:1
TS AKS CHORZÓW -
UKS RUCH CHORZÓW I 1:6

Grupa "B"

AP RUCH CHORZÓW - UKS RUCH CHORZÓW II  2:1
UKS RUCH CHIORZÓW II - CLEPARDIA KRAKÓW  3:4
MOSiR JASTRZĘBIE -
UKS RUCH CHORZÓW II 1:0

W meczu o 7 miejsce UKS II pokonał Zantkę Chorzów 7:1.
Drużyna UKS RUCH CHORZÓW I, w meczu półfinałowym z MOSiRem Jastzrębie wygrała 3:1, i awansowała do finału, gdzie zmierzyła się z kolegami z Akademii Ruchu.
Mecz finałowy okazał się bardzo zacięty, jak przystało na dwie drużyny z e"R"ką na piersi, i wynikiem 2:3  AP RUCH CHORZÓW, wygrał całe spotkanie i tym samym wygrał cały turniej.

Klasyfikacja końcowa turnieju:

1. AP RUCH CHORZÓW.
2. UKS RUCH CHORZÓW I
3. MOSiR JASTRZĘBIE
4. APN KNURÓW
5. CLEPARDIA KRAKÓW
6. TS AKS CHORZÓW

7. UKS RUCH CHORZÓW
8. ZANTKA CHORZÓW

Serdecznie gratulujemy zwyciężcom turnieju jak i wszystkim drużynom za udział w tegorocznym turnieju "MAREX CUP 2018"

Obszerna galeria z turnieju znajduje się na portalu Niebiescy.pl, klikając na powyższe zdjęcie zostaniecie państwo przekierowani do galerii.

Żródło: uks ruch chorzów
Foto: Niebiescy.pl / M.Bulanda, własne