Kontakt

Jesteśmy tutaj, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania i uwagi dotyczące naszej drużyny, akademii, sklepu kibica oraz innych aspektów związanych z fanowską stroną Ruchu Chorzów. Poniżej znajdziesz wszystkie niezbędne informacje, aby skontaktować się nami.

Jeśli wolisz skontaktować się z nami online, wypełnij poniższy formularz kontaktowy. Prosimy o podanie swojego imienia, adresu e-mail oraz treści wiadomości. Nasz zespół dołoży wszelkich starań, aby odpowiedzieć na Twoje zapytanie jak najszybciej. możesz także napisać wiadomość na maila kontakt (małpa) uksruchchorzow.pl

Masz Pytania?

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, nie wahaj się do nas napisać. Jesteśmy tutaj, aby pomóc i zapewnić jak najlepsze doświadczenie związane z Ruchem Chorzów.