ADLERKI - NABORY

 

Wprowadzone obostrzenia związane z pandemią Covid-19 podtrzymały możliwość prowadzenia zorganizowanej formy aktywności sportowej jednak bez udziału publiczności.

W związku z tym zwracamy się do wszystkich Rodziców dzieci z grup naborowych "AdleRki" z gorącą prośbą o przyprowadzenie dzieci i oddanie ich pod opiekę trenerów przy wejściu na halę Football-on, a w przypadku roczników starszych przy bramie wejściowej na Kresy. Prosimy o punktualność, a najlepiej przybycie kilka minut wcześniej przed planowanym treningiem.
Prosimy również o nie przyprowadzanie na zajęcia dzieci z oznakami przeziębienia (katar, kaszel itp.).

Poniżej prezentujemy plan treningów "AdleRkóww", który w założeniu ma obowiązywać przez cały okres jesienno - zimowy. 

Dokładamy wszelkich starań, aby prowadzone przez nas zajęcia były bezpieczne, a wymagane procedury były przestrzegane zgodnie z rządowymi wytycznymi.

Przypominamy, że w związku z tym, że Ruda Śląska znalazła się w tzw. czerwonej strefie obowiązuje w niej zakaz  grupowania się powyżej 10 osób.  Liczymy na wspólną odpowiedzialność i stosowanie się do wyznaczonych zasad.

HARMONOGRAM TRENINGÓW: ROCZNIKI 2011 - 2016

( obowiązuje od 12 października br. do odwołania)


U5 (2016) – trenerzy Wojciech Basamanowicz, Tomasz Foszmańczyk

Poniedziałki i środy: 17:00 - 18:00 (Football-on Ruda Śl., ul. Czarnoleśna 22)

Zajęcia ogólnorozwojowe SPARTAN: czwartki, godz. 16:00


U6 (2015) – trenerzy Artur Olszewski, Drapała Drapała

Wtorki i piątki: godz. 17:00 - 18:00  (Football-on Ruda Śl., ul. Czarnoleśna 22)

Zajęcia ogólnorozwojowe SPARTAN: czwartki, godz. 16:00


U7 (2014) – trenerzy Marek Rozwadowski, Paweł Drapała

Wtorki i piątki: godz. 18:15 - 19:15  (Football-on Ruda Śl., ul. Czarnoleśna 22)

Zajęcia ogólnorozwojowe SPARTAN: środy, godz. 16:00


U8 (2013) – trenerzy Tomasz Foszmańczyk, Albert Michalik, Marcin Polok, Marek Rozwadowski

Poniedziałki: godz. 18:30 - 19:45  (Football-on Ruda Śl., ul. Czarnoleśna 22)

Środy: godz. 18.15 - 19.30  (Football-on Ruda Śl., ul. Czarnoleśna 22)

Piątki: godz. 17.00 - 18.15  (Football-on Ruda Śl., ul. Czarnoleśna 22)

Zajęcia ogólnorozwojowe SPARTAN: czwartki, godz. 16:00


U9 (2012) – trenerzy Grzegorz Bąk, Sławomir Jarczyk, Mateusz Karcz, Szymon Tutaj

Poniedziałki:

- grupa I: 17:00 - 18:15  (Football-on Ruda Śl., ul. Czarnoleśna 22)

- grupa II: 16.30 - 17.45 (Kresy, ul. Wolności 139)

Wtorki: 

- grupa II: 17:00 - 18:15  (Football-on Ruda Śl., ul. Czarnoleśna 22)

- grupa I: 16.30 - 17.45 (Kresy, ul. Wolności 139)

Czwartki: 

- grupa I oraz grupa II: 17:00 - 18:15 (Football-on Ruda Śl., ul. Czarnoleśna 22)

Zajęcia ogólnorozwojowe SPARTAN: środy, godz. 17:00

Uwaga! Podziału na grupy dokonują trenerzy!


U10 (2011) – trenerzy Marcin Polok, Artur Olszewski, Adrian Bury, Albert Michalik

Wtorki:  18.30 - 20:00 (Kresy, ul. Wolności 139)

Czwartki oraz piątki: 18:30 - 20:00 (Football-on Ruda Śl., ul. Czarnoleśna 22)

Zajęcia ogólnorozwojowe SPARTAN: środy, godz. 17:00


Treningi z grupą SPARTAN odbywają się na hali przy ul. Omańkowskiej 1. 

Mikołaj Kubacki



więcej